Poznaj producentów wysokiej jakości kabli HDMI

Popularność standardu HDMI sprawiła, że wytwarzaniem kabli tego typu zajmuje się ogromna liczba producentów. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi z nich, oferującymi przewody wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Monkey Cable

Monkey Cable

Marka Monkey Cable powstała w określonym celu - aby ułatwić wybór dzisiejszym konsumentom. Trzy serie przewodów oferują zarówno doskonałą jakość wykonania, jak również innowacyjne wzornictwo co daje im ciekawy, żywy i stylowy wygląd. A to wszystko przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Lindy

Lindy

Lindy to znak jakości, szerokiej oferty a przede wszystkim znakomitego stosunku jakości do ceny. Jest jednym z czołowych światowych dostawców technologii połączeń audio/video i komputerowych. Zaopatruje w swoje proukty najbardziej wymagajacych klientów: od firm, szkół, uniwersytety, aż po użytkowników domowych.

Wireworld

Wireworld

Wireworld to światowej klasy producent okablowania do sprzętu audio i wideo. Oferta Wireworlda to przewody przeznaczone do każdego rodzaju połączeń, które używane są w komercyjnych systemach kina domowego i stereo. Zarówno przewody, jak i wtyki produkowane są z najlepszych materiałów, które można zastosować w określonym przedziale cenowym.

Profigold

Profigold

Opracowane przez ekspertów, docenione przez specjalistów produkty Profigold szybko zadomowiły się wśród użytkowników sprzętu audio i wideo, dla których najważniejsza jest wysoka jakość dźwięku, przy zachowaniu umiarkowanej ceny.

Techlink

Techlink

Techlink jest działająca od ćwierćwiecza firmą z brytyjskim rodowodem, specjalizującą się w produkcji okablowania i złącz do sprzętu AV. Bogaty katalog firmy zawiera dobre kilkadziesiąt modeli, ale wszystkie produkty mają jedną cechę wspólną: niezwykle atrakcyjną cenę przy zachowaniu doskonałej jakości.

Ultralink

Ultralink

Ultralink to po prostu najlepsza jakość, brzmienie i wartości użytkowe.Firma skupia całe swoje doświadczenie i wiedzę w celu produkcji najlepszych jakościowo produktów dla każdego. Wszystkie swoje towary produkuje w USA, gwarantuje najwyższą jakość wykonania i innowacyjność linii produkcyjnych.

Kramer

Kramer

Kramer Electronics od ponad 20 lat produkuje wzmacniacze, przełączniki, matryce, procesory dźwięku i obrazu, kodery, dekodery, transkodery, interfejsy w różnych formatach, kable i akcesoria. Wyroby firmy Kramer można znaleźć w profesjonalnych instalacjach audiowizualnych w ponad 60 krajach świata.

Kimber Kable

Kimber Kable

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza nam, miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Producent wykorzystuję oryginalną konstrukcję mechaniczną, najwyższej jakości materiały i charakterystyczny splot przewodników.

Chord

Chord

Firma istnieje od 1986 roku. Od momentu swojego powstania w Chordzie przykładano dużą wagę do tego, aby proces produkcji i konfekcjonowania kabli był konsekwentnie kontrolowany i utrzymany na najwyższym poziomie. Jest to niemal obsesyjne przestrzeganie reguł, dzięki którym Chord jest znany na całym świecie.

Bridge

Bridge

Marka Bridge Connect została stworzona przez angielską firmę Realliance Ltd., której założycielem i obecnym Vice Prezesem jest Ray Phillips, jeden z twórców sukcesu marki IXOS (najwyższej jakości kabli A/V) na rynku angielskim.

Bandridge

Bandridge

Brytyjsko-holenderska firma Bandridge zajmuje się produkcją wysokiej klasy kabli połączeniowych i akcesoriów A/V mających zastosowanie w domowych systemach Hi-Fi oraz systemach kina domowego. Produkty te odznaczają się wysoką jakość z zachowaniem przystępnej ceny.

B-tech

B-tech

B-Tech jest angielską firmą produkującą od 30 lat akcesoria do instalacji urządzeń audio-wizualnych. Dział projektowy prężnie reaguje na potrzeby wynikające z rozwoju technologii ekranów LCD i plazm, projektorów multimedialnych i głośników nieustanne podnosząc jakości i atrakcyjności produktów zapewniając maksymalne zadowolenie klientom.